Genel

Iğdır Bez Çanta İmalatı

Iğdır Bez Çanta İmalatı

Iğdır çanta imalatı gerçekleştiren firmamız tamamen yerli üretim olan bez çanta modellerinde %100 ham bez kumaşlar kullanmaktadır. Doğaya dost ve geri dönüşüme uygun olan Iğdır sırt çantası modelleri ve Iğdır plaj çantası modelleri gibi daha pek çok bez çanta dikimi en kaliteli materyallerle en hızlı şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bez çanta dikimi yapılırken istenilen ölçülerde, renklerde ve desenlerde üretilmekte olup ürünlerin baskı alanına farklı baslı teknikleri ile logo, isim ve diğer bilgiler baskı yapılır. Iğdır ili ve ilçelerindeki firmanızın, kurumunuzun ya da markanızın reklamınız yapmak ve bunu kalıcı olarak görünmesini istiyorsanız, en uygun promosyon bez çanta fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz modeller arasından seçim yapabilirsiniz. En iyi ve dayanıklı reklam ürünü olan Iğdır bez çanta modelleri ekonomik fiyat seçeneği ile Karaca Çanta’da.

Iğdır çantacılar arasındaki firmamızın bez çantalara uyguladığı baskılar orantılı ve dikkat çekici özeliktedir. Renkli ya da farklı tutma sapları kullanılarak üretilen logo baskılı ham bez çantalar markanız için kullanabileceğini en etkili tanıtım yöntemidir. Yıkanabilen, ütülenebilen ve katlanabilen Iğdır bez çanta modelleri doğa dostu ve geri dönüşümlü olduğu için markanızın sürekli görünmesini sağlamaktadır.

Ham Bez çanta, fuarlardan tutun da açılışlara ve seminerlere, konferanslardan panellere ve alışverişlere kadar kullanılan en doğru tanıtım ürünüdür. Taşıma veya dikkat çekmek için tercih edilen, uzun ömürlü, hafif, katlanabilir ve kullanımı kolay bir ürün olan logolu bez çantalar günlük hayatın her alanında kullanıma uygundur. Logonuzu, markanızı veya işletmenize pek çok kişiye ulaştırmak için kullanabileceğiniz bez çanta modellerini toptan promosyon çanta adetleri ile sipariş vermek ve uygun ham bez çanta fiyatlarımızdan yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vazgeçilmez promosyon çanta seçeneklerinden biri olan ham bez çantalar aracılığıyla marka logonuzu, marka isminizi veya kampanyanızı çok sayıda kişiye ulaştırarak markanızı Iğdır ilindeki herkese gösterebilirsiniz. Ham bez çanta ya da diğer promosyon seçeneklerimiz ile tüm müşterilerimize sunmuş olduğumuz promosyon çanta çeşitleri ile markanıza değer katabilirsiniz.

Iğdır çanta imalatı ve her türlü bez çanta üretimi yapan Karaca Çanta firmamızın üretmiş olduğu Iğdır promosyon çanta modelleri göz alıcı görünümü ve geniş ürün çeşitliliği ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir