Genel

Ardahan Bez Çanta İmalatı

Ardahan Bez Çanta İmalatı

Promosyon çanta üreticisi olarak Ardahan ilindeki ve ilçelerindeki pek çok firma için ham bez çanta modellerinin imalatını yapmaktayız. En çok tercih edilen promosyon hem bez çantalar, tüm sektörler tarafından kullanıma uygun tasarımı ve çevre dostu dokusu ile en iyi promosyon çeşididir. Logo baskılı promosyon ham bez çantalar renkli, desenli, fonksiyonel, katlanabilir ve dayanıklı olmaları nedeniyle işletmelerin, markaların ve kurumların kullandığı en etkili reklam ürünüdür. Çok amaçlı bez çanta Ardahan modelleri sırt çantaları, ağzı büzgülü çantalar ve kol çantası gibi farklı tasarım özeliklerine sahiptir. Reklam yapmak ve marka tanıtımı gerçekleştirmek isteyen işletmelere özel kişileştirilmiş logo baskılı ham bez çantalar, en uygun promosyon çanta fiyatları ile Karaca Çanta firmamızda.

Ardahan bez çanta modelleri genel olarak reklam amaçlı kullanılmaktadır. Reklam ve tanıtım için en çok tutulan promosyon bez çanta modelleri, taşıma çantası olarak da kullanıldığı için markalar adına çok fazla gösterim yapmaktadır. Maliyeti uygun ve çeşitli ölçülerde üretilen bez çantaların ön baskı alanına marka logonuzu baskı yaptırmak için promosyon çanta dikimi yapan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Son dönemlerin popüler promosyon eşantiyonu olan bez çantalarla Ardahan ilindeki marketinizi, eczanenizi, mağazanızı, otelinizi, dershanenizi, okulunuzu, sürücü kursunuzu, optikçinizi ve kuyumcu dükkanınızı tanıtabilirsiniz

Plajda, iş yerinde, spor aktivitelerinde, seminerlerde, fuarlarda markanızı tanıtmak için üretimini yaptığımız logo baskılı ham bez çanta modellerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sırt çantaları, cüzdanlar, taşıma çantaları, alışveriş çantaları, tablet kılıfları ya da laptop çantaları reklamın ve tanıtımın çok önemli olduğu günümüz koşullarında vazgeçilmez promosyon aksesuarlarından biridir. Giyimden markete, otelden gıdaya kadar her alanda kullanılan ham bez çantalar, poşetlerinin yerine kullanabileceğiniz en uygun taşıma ve alışveriş çantasıdır. Alışveriş poşetlerinin yerini alan ve tekrar tekrar kullanılan logolu bez çantalar görünümü, kullanımı ve markayı vurgulaması bakımından öne çıkmaktadır.

Ardahan bez çanta ürünleri, çevre dostu kumaş yapısına sahiptir ve sizlerden gelen taleplere uyacak şekilde istenilen ölçülerde, renk ve baskı çeşitlerinde dikilmektedir. Her geçen gün kullanımı artan bez çantalarla hem çevrenin korunmasına katkıda bulunup hem de markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz.

Bez çanta modellerini tüm Türkiye’ye ve ilçelerine ulaştıran Karaca Çanta firmamıza ulaşarak Ardahan iline özel bez çanta ürünlerinin toptan adetlerle siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir