Gösterilen sonuç sayısı: 9

Avrupa Yakası Ultrasonik Çanta

Çift yön aynı baskılı alışveriş çantası. Doğa dostu nonwoven ultrasonik çanta.  

Avrupa Yakası Ultrasonik Çanta

Çift yön aynı baskılı alışveriş çantası. Doğa dostu nonwoven ultrasonik çanta. 3D model ile daha büyük hacim sağlar.  

Durmart Ultrasonik Bag

Ultrasonik bez çanta, ultrasonik kaynak dikişi ve geri dönüştürülebilen doğa dostu bir çanta modelidir. Antibakteriyel ve geri dönüştürülebilir. Non-woven kumaşa

Orhan Geleneksel Türk Kahvesi Ultrasonik Çanta

Orhan Geleneksel Türk Kahvesi Ultrasonik Çantası’nın Özellikleri:
  • En Ölçüsü:30cm
  • Boy Ölçüsü:35 cm
  • Yan Körük:Yok
  • Alt Körük: Kendinden körüklü
  • Çift Yön Tek renk Baskılı Çanta’tır.

Petek Kırtasiye Ultrasonik Çanta

60 gr. siyah renk kumaşa gümüş renk baskılı, ultrasonic yapıştırma tekniğiyle üretilmiş bez çanta.Kullanışlı sağlam ve ekonomik.  

Bez Alışveriş Çantası

Bez alışveriş çantası modelleri logo baskılı tasarımları ile etkili bir reklam aracı, bez dokusu ile de çevre dostudur.

Logo baskılı promosyon bez alışveriş çantalar, işletmelerin, şirketlerin, kurumların ve organizasyonların sıklıkla tercih ettiği hem çevre dostu hem de etkili bir tanıtım ürünüdür. Promosyon logo baskılı bez çanta modelleri, çeşitli avantajlar sunan ve marka bilinirliğini artıran popüler reklam eşantiyonudur.

Naylon veya plastik poşetlerin çevreye olan zararları önlemek için ideal olan promosyon baskılı bez alışveriş çantalar, tekrar tekrar kullanılabilen, dayanıklı ve çevre dostu seçeneklerdendir. Alışverişlerde ya da günlük kullanımlarda müşteriler tarafından kullanılan bez alışveriş torbaları ile marka reklamınızı yaparken, plastik poşetlerin tüketimini azaltarak markanızın çevre dostu yanını yansıtabilirsiniz.

Promosyon baskılı bez alışveriş çantası modellerinin ön baskı yüzeyi, işletmenizin adı, logosu veya özel bir ileti eklemek için mükemmel bir alan sunmaktadır. Müşteriler veya ziyaretçiler bez alışveriş çantaları her yerde taşıdıkları için markanızın görünürlüğü artırmaktadır. Potansiyel müşteriler, logo baskılı bez alışveriş çantaları kullandıkça, markanızı daha fazla kişiye tanıtarak hedeflediğiniz kitleye markanızın ulaşmasını sağlamaktadır.

Farklı tasarım ve boyutlarda üretimini yaptığımız bez alışveriş çantaları arasından beğendiğiniz modeli renk, desen ve adetlerde sipariş vererek, markanıza özel tasarlanmış bez alışveriş çanta çeşitleri ile markanızın dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları ile marka reklamının uzun bir süre boyunca yapılmasını sağlayan bez alışveriş çantaları, Karaca Çanta’da.

Marka bilinirliğinizi artırmak için iddialı olan ve müşterilerin günlük yaşamlarının bir parçası haline dönüşen logo baskılı promosyon bez alışveriş çanta modelleri, işletmelerin her zaman hatırlanmasını sağlamaktadır. Çevre dostu bir yaklaşımı yansıtmak, markanızı daha fazla kitleye tanıtmak ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız, logo baskılı bez alışveriş çantalar, en uygun bez alışveriş çanta fiyatları ile Karaca Çanta’da.

Bez Alışveriş Çantası Fiyatları

Bez alışveriş çantaları çok ekonomik fiyatlara sahip çevre dostu ve sürdürülebilir reklam ve tanıtım ürünlerinden bir tanesidir. Günümüzde popülerliği her geçen gün artış gösteren logo baskılı bez alışveriş çantası ürünlerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Uzun ömürlü ve tekrar tekrar kullanılabilen bez alışveriş çantası ürünlerinin fiyatlarına etki eden faktörler bulunmaktadır. Bez alışveriş çantası fiyatları, ürünlerin tasarımına, boyutuna, kullanılan malzemelerin özelliklerine ve kalitesine göre değişmektedir. Çantalara uygulanan baskı yöntemi ve sipariş miktarı da bez alışveriş çantası fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.

Karaca Çanta firmamız tarafından ön baskı alanına basılan logo ya da reklamlarla markalar için etkili bir tanıtım aracı olan bez alışveriş çantası modellerine en uygun bez alışveriş çantası fiyatları ile sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Uzun vadede maliyet etki oranı bakımından avantaj sağlayan logo baskılı bez alışveriş çantası modellerini en ucuz bez alışveriş çantası fiyatları ile sipariş vererek markanızın görünümünü ve bilinirliğini artırabilirsiniz. İşletmeler ve şirketler için değerli bir pazarlama aracı olan farklı promosyon ürünleri arasındaki baskılı bez alışveriş çantaları arasından beğendiklerinizi toptan adetlerle sipariş vererek en uygun bez alışveriş çantası fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.