111 sonuçtan 1-30 arası gösteriliyor

Aliye Hatun Ultrasonik Çanta

60 gr. krem renk kumaşa siyah renk baskılı, ultrasonic yapıştırma tekniğiyle üretilmiş bez çanta.Kullanışlı sağlam ve ekonomik.  

Alzunbaga Albayda Ultrasonik Çantası

Serpilce Tarz & Moda Ultrasonik Çantası’nın Özellikleri:
 • En Ölçüsü:50 cm
 • Boy Ölçüsü:40 cm
 • Yan Körük:YOK
 • Alt Körük:YOK
 • Çift Yön Baskılı,Tek Renk Baskılı  Çanta’tır.

Ambalaj Çantaları

Ambalaj çantaları logo baskılı tasarımı ile marka bilinirliğini artırmanın en etkili yöntemidir. Rekabetin giderek arttığı günümüz koşullarında, tüketicilerin aklında kalıcı bir izlenim bırakan ambalaj çantası modelleri markaların hem ürünlerini hem de misyonunu tanıtmaları için kritik rol üstlenmektedir. Logo baskılı ambalaj çantaları üzerine markanın logosu, renkleri ve sloganı Karaca Çanta firmamız tarafından baskı yapılmaktadır. Markaların kimliğini ve değerlerini tüketiciye doğrudan yansıtan ambalaj çantası modelleri karton, tela ve ham bez gibi birçok farklı materyalden üretilmektedir. Markaların ihtiyaçlarına ve hedef kitlesine uygun ambalaj çantaları yaygın ürün yelpazesi ile Karaca Çanta’da. Baskılı ambalaj çantaları markaların çevre dostu bir imaj oluşturmasını sağlayan, tüketici sadakati oluşturan ve markaya olan güveni artıran en iyi promosyon eşantiyonudur. En uygun ambalaj çantası fiyatları ile sahip olabileceğiniz ambalaj çantaları markanızın kalitesini ve profesyonelliğini tüketicilere yansıtmaktadır. Potansiyel veya hedeflediğiniz müşteri kitlesi üzerinde markanız hakkında kalıcı ve olumlu bir izlenim bırakmak istiyorsanız üretimini yapmış olduğumuz ambalaj çantalarını tercih edebilirsiniz.

AQUATURK Bez Çanta

AQUATURK Bez Çanta’nın Özellikleri:
 • En Ölçüsü:30 cm
 • Boy Ölçüsü:35 cm
 • Yan Körük:YOK
 • Alt Körük:YOK
 • Tek Renk Baskılı Bez Çanta’tır.

Avrupa Yakası Ultrasonik Çanta

Çift yön aynı baskılı alışveriş çantası. Doğa dostu nonwoven ultrasonik çanta.  

Avrupa Yakası Ultrasonik Çanta

Çift yön aynı baskılı alışveriş çantası. Doğa dostu nonwoven ultrasonik çanta. 3D model ile daha büyük hacim sağlar.  

Bakliyat Torbası

Bakliyat torbası modelleri, tüm bakliyat ürünlerinin saklanması ve taşınması için üretilmiş olan ambalaj çeşitlerinden bir tanesidir. Kuru fasulye, nohut ve mercimek gibi bakliyatları yerleştirebileceğiniz bakliyat çantaları, bakliyatların doğru bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Sağlıklı beslenme için çok önemli protein ve lif kaynağı olan bakliyatların kalitesinin korunması ve uzun süre taze kalması için yaygın ürün yelpazesi ile beğeninize sunmuş olduğumuz bakliyat torbası modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bakliyat torbaları, bakliyat çeşitlerinin içeriğini korumak ve saklamak için uygun özelliklere sahiptir. Kaliteli, dayanıklı ve gıda sınıfı materyaller kullanılarak üretilen bakliyat çantaları genel olarak çok ekonomiktir. Bakliyatların taze kalmasını sağlayan, neme karşı muhafaza eden ve dış etkenlerden koruyan bakliyat torbası modelleri Karaca Çanta’da. Farklı boyut ve kapasiteye sahip bakliyat torbaları arasından ihtiyacınızı karşılayacak adetlerde ve boyutlarda seçim yaparak siparişlerinizi hemen şimdi bizlere iletebilirsiniz. Bakliyatların daha uzun süre taze kalmasını sağlayan ve besin değerini koruyan bakliyat torbası modelleri marka tanıtımı ve reklam amaçlı olarak da kullanılan çanta çeşitlerindendir. Taşıması kolay olan, hafif ve pratik bir yapıya sahip bakliyat torbası modelleri arasından seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Taşıma kulpları veya askıları farklılık gösteren bakliyat torbaları arasından beğendiklerinizi toplu adetlerde sipariş vererek bakliyatların kolayca taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bakliyat torbaları üzerine logo, marka veya ürün bilgileri baskı yaptırmak ve marka tanıtımınızı yaptırmak için çanta imalatı alanında lider Karaca Çanta firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Bez Poşet Toptan

Marka bilinirliğini yükseltmenin ve çevre dostu yönünüzü göstermenin önemli bir yolu olan logo baskılı bez poşetler, şirketler ve işletmeler arasında popüler olan promosyon ürünüdür. Sürdürülebilirlik anlayışının ön plana çıktığı günümüzde, plastik poşetlerin yerini alan bez poşetler yeniden kullanılabilir özelliği ile sürekli reklam ve tanıtım yapmaktadır. Logo baskılı bez poşetleri toptan adetlerle sipariş verebileceğiniz Karaca Çanta firmamızla iletişime geçerek, toptan alım yapabilir, böylelikle reklam giderlerinizi minimuma indirebilirsiniz. Yüksek miktarlarda ürün talep eden markalar için bez poşet toptan alım, bütçeyi optimize etmektedir. Marka tanıtımı, sürdürülebilirlik, markaya özel özelleştirme ve reklam fırsatı sunan bez poşetler üzerine baskı yaptığımız bilgiler, markanızı geniş kitlelere tanıtma fırsatı sunmaktadır. Bez poşetleri alışverişlerinde ya da günlük yaşamlarında kullanan her müşteri markanızı geniş bir kitleye ulaştırmaktadır. Baskılı bez poşetler hem çevre dostu bir seçenek hem de markanızın sürdürülebilirlik bilinci taşıdığını gösteren etkili promosyon ürünü olduğundan, beğendiğiniz modeli bez poşet toptan adetlerle üretim yaptırabilirsiniz. Renk, boyut ve tasarım gibi özellikleri ile yaygın kullanım alanına sahip logo baskılı bez poşetler, taşınabilir reklam panolarıdır. Görünürlükleri sayesinde marka farkındalığı oluşturabileceğiniz logo baskılı bez poşetlerin toptan alımı, ekonomik olup marka tanıtımı açısından fazlasıyla avantajlıdır. Markanızı geniş kitlelere tanıtmak için markınızı temsil etmek istediğiniz bez poşet modeline karar vererek, bez poşet toptan adetlerle sipariş verebilirsiniz.

Bursa Ecza-Koop Bez Çanta

Doğa dostu ham bez çantadır. Dayanaklı ve sağlamdır.  

Dele Cato Ultrasonik Çantası

Serpilce Tarz & Moda Ultrasonik Çantası’nın Özellikleri:
 • En Ölçüsü:50 cm
 • Boy Ölçüsü:40 cm
 • Yan Körük:YOK
 • Alt Körük:YOK
 • Çift Yön Baskılı,Tek Renk Baskılı  Çanta’tır.

Doğan Vinç Bez Çanta

Doğa dostu ham bez çantadır. Dayanıklı ve sağlamdır.

Doreen Ultrasonik Çantası

Doreen Ultrasonik Çanta’nın Özellikleri:
 • En Ölçüsü:50 cm
 • Boy Ölçüsü:40 cm
 • Yan Körük:YOK
 • Alt Körük:5 cm
 • Çift Yön Baskılı,İki Renk Baskılı  Çanta’tır.

Durmart Ultrasonik Bag

Ultrasonik bez çanta, ultrasonik kaynak dikişi ve geri dönüştürülebilen doğa dostu bir çanta modelidir. Antibakteriyel ve geri dönüştürülebilir. Non-woven kumaşa

Bez Çanta Modelleri ve Fiyatları

Bez çanta modelleri en uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla Karaca Çanta’da. En yeni bez çantaları incele ve satın al. Bez çanta modelleri geri dönüşümlü, uzun süreli kullanıma uygun ve doğaya dost kullanılabilecek en ideal promosyon reklam ürünüdür. Kirlenen Dünya’mızda plastik poşete kıyasla kullanılabilecek bez çanta modelleri en uygun fiyat seçeneği ile Karaca Çanta da.

Yaygın kullanım alanına sahip bez çanta modelleri her sektöre uygun olarak üretilmektedir. Dershanelerden okullara, fuarlardan plajlara kadar pek çok alanda promosyon bez çantaları tercih edilmektedir. Kullanıldığı sektöre pek çok avantaj sağlayan bez çanta modelleri kategorimizde beğeninize sunulmuştur. Promosyon bez çantaları avantajlarından yararlanmak ve müşterilerinize kullandırmak için, Promosyon çanta üreticisi firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta

Promosyon çanta imalatçısı firmamızın üretmiş olduğu logo baskılı bez çanta modellerini en uygun bez çanta fiyatları ile sipariş vererek markanızı etkin ve uzun süreli tanıtabilirsiniz. Beğendiğiniz logo baskılı bez çanta modellerini bizlere ulaşarak veya online sipariş verebilirsiniz.

Promosyon baskılı bez çanta modelleri en kaliteli materyallerle en hızlı şekilde üretilerek teslim edilmektedir. Markanızın reklam panosu olacak baskılı bez çanta modellerini sizler için üretmekten mutluluk duyuyoruz.

Mevcut müşterilerinize ve hedeflediğiniz kitledeki müşterilerinize baskılı bez çantaları hediye ederek hızlı bir şekilde marka bilinirliğinizi maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı boyutlarda ve renklerdeki baskılı bez çanta modellerini toptan adetlerle sipariş vererek, bez çanta modellerinin pazarlama gücünden yararlanabilirsiniz.

Geri dönüşümlü %100 pamuktan üretilen ham bez çantalarının markanıza sağladığı avantajlardan faydalanmak için işletmenize uygun doğru ham bez çanta modelini hemen üretim yaptırabilirsiniz.

Bez Çanta Satın Al

İşletmeniz veya markanız için geri dönüşümlü çevre dostu bez çantaları satın al. Promosyon çanta imalatçıları arasında öncü firmamızın alanında uzman kadrosunun ürettiği bez çantalar her bütçeye uygundur.

Markalı ham bez çantaları satın al ve firmanın reklamını yaparken, çevreni koru. İhtiyacınızı karşılayacak adette baskılı bez çantaları fuarlarda konferanslarda dağıtarak, hizmet sunduğunuz ilde adınızı duyurabilirsiniz.

Reklamınızı yapabileceğiniz, doğa dostu ham bez çantalar sayesinde markanıza ve işinize değer katabilirsiniz.

Logonuzu ya da baskınızı özenle yerleştirdiğiniz doğa dostu promosyon ham bez çantaları, herkese vermek için kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapısından dolayı sürekli kullanıma uygun baskılı ham bez çanta modelleri, promosyon olarak kullanabileceğiniz en harika seçimlerden bir tanesidir. Yıkanabilir, senelerce kullanılabilecek ham bez çanta modellerine bizlerle iletişim kurarak sizlerde sahip olabilirsiniz. Logonuzun ve marka isminizin baskılı olduğu ham bez çantası çeşitleri satın al ve markanı ön plana çıkar.

Toptan Bez Çanta

Kullanışlı ve ekonomik Ham bez çanta modelleri için kategorimizi ziyaret edin. Tüm sektörlere uygun, marka görünürlüğü sunan bez çanta çeşitlerine en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Logo baskılı ham bez çanta modellerini toptan adetlerle sipariş vererek, marka adınızı ekonomik fiyatlarla müşterilerinizin elinde, kolunda ve sırtında olmasını sağlayabilirsiniz. Çok farklı kumaş türleri promosyon çanta üretimi yapan firmamızın dikimini yaptığı ham bez çanta modelleri sıklıkla talep edilen çeşitler arasındadır.

En uygun promosyon hediyelerini kullandırmak istediğinizde, ham bez çantaları en doğru seçimlerden bir tanesidir. Kullandırmak istediğiniz ham bez çantası çeşitlerini Karaca Çanta firmamıza toptan bez çanta adetleri ile sipariş vererek, kısa sürede istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bez Çanta Fiyatları

Bez çanta fiyatları ekonomik fiyat skalasından dolayı her sektöre hitap etmektedir. Baskılı Bez Çanta satın almak için Karaca Çanta firmamızı tercih ederek, en uygun bez çanta fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Kullanmak veya kullandırmak istediğiniz ham bez çantaları fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir, markalaşma amacı için uygun, ekonomik renkli bez çanta modelleri pazarlama hedeflerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Pazarlama ve bütçe ihtiyacınıza uygun ham bez çanta modelleri için iyi hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Etkileyici görünümleri ile artan kullanıma sahip ham bez çantalar, sektördeki hemen hemen her firmanın vazgeçilmezi olmuştur. Marka logonuzuz bulunduğu baskılı ham bez çantaları dağıtmanın avantajlarından yararlanmak ve sipariş vermek için Karaca Çanta firmamıza ulaşın.

Kirlendiğinde yıkanabilen ham bez çantaları, markanız hakkında profesyonel bir izlenim oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti saplayan ham bez çantaları, en uygun ham bez çanta fiyatları ile sipariş vererek çevrenizi güzelleştirebilirsiniz. Logonuzun ya da mesajınızın mükemmel görünmesini sağlayan baskılı ham bez çanta modelleri, en ucuz fiyat seçeneği ile Karaca Çanta da.

Ham Bez Çanta Baskı

Ham bez çanta modelleri üstüne uygulanan baskılarla markalara reklam, kullanıcılara keyifli bir tarz ve kullanım kolaylığı sunmaktadır.  Firmaların veya işletmelerin logolarının, isimlerinin ya da değişik figürlerin baskı yapıldığı promosyon ham bez çantalar sektördeki pek çok firma ve işletmeler tarafından sıklıkla talep edilmektedir.

Modelleri, özellikleri ve baskılı desenleri ile dikkatleri üzerine çeken baskılı ham bez çanta modelleri sayesinde markanızı veya kurumunuzu kolaylıkla tanıtabilirsiniz. Hem markalar hem de tüketiciler için favori promosyon ürünleri arasında yer alan baskılı ham bez çanta modelleri en uygun promosyon çanta fiyatları ile Karaca Çanta da.

Promosyon ham bez çanta ürünleri herhangi bir işlem görmemiş %100 pamuktan üretilmiştir. Birbirinden farklı boyutlara sahip ham bez çanta baskısız ve baskılı modelleri en popüler promosyon çanta türüdür. Çok yönlü ve herkesin ihtiyaçlarını karşılayan ham bez çanta ürünlerini baskılı veya baskısız olarak sipariş verebilirsiniz.

Promosyon Ham Bez Çanta Fiyatları

Promosyon çanta imalatçıları arasındaki öncü firmamızın üretmiş olduğu promosyon çanta modelleri en uygun promosyon bez çanta fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Özel logolu yeniden ve sürekli kullanılabilir promosyon ham bez çantaları toptan adetlerle sipariş vererek, müşterilerinize ve hedeflediğiniz kitleye hediye edebilirsiniz.

En uygun promosyon bez çanta fiyatları ile sipariş verebileceğiniz çeşitler ile işinize yatırım yapabilirsiniz. Etkileyici bir reklam alanına sahip, logo baskılı promosyon ham bez çanta modelleri en ucuz fiyat seçeneği ile Karaca Çanta da.

Promosyon Bez Çanta İmalatı

Promosyon bez çanta imalatı alanında lider olan firmamıza isterseniz baskılı isterseniz baskısız promosyon bez çanta modellerini üretim yaptırarak markanızı ön plana çıkarabilirsiniz. İşletmenize ya da kurumunuza özel bez çanta imalatı en uygun promosyon çanta fiyatları ile Karaca Çanta’da. Yaygın kullanım alanına sahip kaliteli ve uygun promosyon bez çantalar firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize özel olarak üretilmektedir. Baskılı bez çanta modelleri ve ham bez çanta modelleri promosyon bez çanta imalatı yapan Karaca Çanta’da.

Bez Torba

Logo baskılı bez torba modelleri çevre dostu özelliğinin yanı sıra etkileyici bir pazarlama aracı olarak günümüzde çok popülerdir. Logonuzun baskısı ile tamamlanan bez torbalar, şirketinizin ya da markanızın logosunu taşıdığı için marka bilinirliğini artırmaktadır. Müşterilerinize pratik ve kullanışlı bir ürün vermek istiyorsanız, toptan bez torba üretimi yapan firmamızın ürettiği her promosyon bez torba modelini kullanmanızı ve kullandırtmanızı tavsiye ediyoruz.

Bez Torba İmalatı

Çevre dostu bir seçenek olduğundan ön plana çıkan promosyon bez torba ürünlerinin imalatı, en kaliteli materyallerle Karaca Çanta firmamız tarafından yapılmaktadır. Plastik veya naylon poşetlere kıyasla dayanıklı ve uzun ömürlü olan bez torba modelleri, en uygun promosyon bez torba fiyatları ile üretilmektedir. Bez torba imalatı ile sektörde lider olan firmamız, tek kullanımlık poşetlerin yerine geçen bez torbaları en kaliteli materyallerle üretirken, en kısa sürede sizlere teslim etmektedir. Güçlü bir pazarlama aracı olan logo baskılı bez torbalar, yaygın ürün yelpazesi ve ekonomik fiyatlarla Karaca Çanta’da.