Genel

Aydın Bez Çanta İmalatı

Promosyon logo baskılı bez çanta modelleri sektördeki firmalar, kurumlar ve işletmeler tarafından kurumsal kimlik tanıtımları için sıklıkla tercih edilmektedir. Promosyon çanta imalatçıları arasındaki Karaca Çanta firmamız Aydın iline ve Aydın’ın bütün ilçelerine bez çanta modellerini en kaliteli materyallerle üretim yapmaktadır.

Promosyon çanta modelleri arasında yer alan ve çevre dostu özellikte olduğu için talep edilen bez çantaları, firmalar ve markalar kurumsal kimlik ve marka bilinirliğinde tercih etmektedirler. Seminerlerde, fuarlarda ve alışveriş esnasında paketlemede firmalar reklamlarını kurumsal logo baskılı bez çantalar ile etkili şekilde yapabilmektedir.

En uygun promosyon logo baskılı çanta fiyatları ile sipariş verebileceğiniz modeller sayesinde Aydın ili ve Aydın’ın ilçelerinde tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Üretimi yapmış olduğumuz promosyon baskılı çantaların üretimde kullanılan malzemeye göre kategorilere ayrışmaktadır. Karton çanta, tela çanta, kraft çanta ve ham bez çanta isimleri ile bilenen promosyon çanta çeşitleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak çeşitleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Küçük boy, orta boy, büyük boy ve battal boy gibi farklı ebatlarla sipariş verebileceğiniz bez çantalar kullanmak istediğini çeşitli ebatlarda marka logonuz baskı yapılarak üretilmektedir. Promosyon bez çanta modellerinde fiyat ebatlara, körüklü ya da körüksüz modeline ve baskı renk sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Fuar, seminer, kongre ve açılış gibi etkinliklerde genellikle bez veya tela kumaş kullanılarak üretilen çok renkli ve desenli bez promosyon çanta modelleri kullanılmaktadır. Bez çantalar dayanıklılığı ve uzun süreli kullanımı ile market, manav ve konfeksiyon gibi sektörlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Hemen hemen her sektörde kullanımı ile ön plana çıkan promosyon çanta modellerini toptan adetlerle sipariş vererek Aydın ilinde reklamınızı yapabilirsiniz.

Karaca Çanta olarak markanıza özel olarak bez çanta modellerini Ülkemiz genelindeki tüm illere ve Aydın iline üretmekteyiz. Firma logo baskılı bez çanta modellerini toptan promosyon çanta adetleri ile sipariş vererek markanızı Aydın ilinin sokaklarında ve caddelerinde gösterebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir